© 2015

Телефон: +38 067-323-70-90

+38 044-209-67-53

Україна

 

Рідна Ненько. Батьківщина та чарівний край. Країна, в який є і море, і гори, й степи і поля. Шалена кількість можливостей активного відпочинку. Можливість ставати де завгодно, розводити багаття, і головне – все це дуже дешево, а у дикому форматі – взагалі безкоштовно! Таких можливостей подорожувати й не витрачати майже ніде немає.

 

В Україні багато місць, які добре відомі, але є й такі, які тільки останнім часом стають відомими, туди починають їздити. Особливо багато різних замків і старовинних міст. Кам`янець-Подільський, фортеця у Білгороді-Дністровському або замки Західної України. Окрім них багато людей вже відвідали Букський каньон, Бакоту, Подільські Товтри, Біле озеро та тунель кохання на Рівненщині. І таких місць вдосталь! Ми майже нічого не знаємо про печери на Тернопольщині, або природні парки на Черкащині. Майже ніхто не знає, що навіть на Київщині у заповіднику можна знайти багатьох тварин, включаючи оленів, лосей, і навть зубрів!

Тому дуже важливо, щоб ми підхопили досвід сусідніх країн, які зробили багато для збереження природного середовища. І почали слідкувати за тим, як жити і що робити для збереження рідної землі.

Карпатами також можна милуватися нескінченно довго. Ви можете сходити в денний похід на найвищу точку України – г Говерла, або пройтись походом Чорногорою та Мармаросами. Тут Ви знайдете взимку купу снігу, якого в місті майже не знайдеш останніми роками,   а влітку все буде залито сонцем, а на полонинах густо будуть рости кущі чорниць. Карпати не залишать нікого байдужим!

 

Чорне море, Київське море та безліч озер подарують чарівні заходи сонця. Лісові масиви накриють тишею та подарують гриби та ягоди.   А степи і поля разом із небом створять неймовірний набір кольорів.

Але дуже сумно, що ці можливості України поки що ми не вміємо використовувати. Нажаль, в нас майже немає попиту на кемпінги, люди взагалі не знають що це. Тому у літній день дуже важко знайти нормальне місце, де можна поставити намет, відчувати себе у безпеці та із можливістю скористатися кухнею або душем.  

 

Також величезною проблемою України є ставлення людей до сміття та чистоти довколишнього середовища. Нажаль, сміття можна зустріти скрізь: від пляжів Одещини, до полонини під Говерлою, від парку у Києві до берегів Дніпра на Дніпропетровщині.

Багато місць, які можна використовувати для відпочинку та подорожей, були побудовані 50-70 років тому. І після цього ніхто ними більше не займався. Багато природних парків закривалися високим парканом для когось, або у природних зонах будувалися будинки. Сподіваємось, що найближчим часом відкриються брами таких заповідних територій та ми побачимо дуже багато нового і цікавого. Коли у Природний парк можна буде приїхати з дитиною, щоб показати, як живуть тварини у дикому світі, щоб проїхатись на велосипеді, пройти природною стежкою або поспостерігати за птахами.

Фото Ігор Меліка

Джерело фото: ru.tsn.ua

Фото Анна Кононко

Фото Анна Кононко

Джерело фото: kolov.io.ua